www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нещо


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нещо
Eлтимир
Публикувано на: 14.5.2007, 13:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Включвам се извънредно. Получих следното съобщение: „Докато вие, убитите от своята страна не получите справедливост, тоя народ добро няма да види”. Тълкувайте го както искате. Предадоха ми го с поръката да го предам на вас.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 14.5.2007, 20:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Елтимир @ May 14 2007, 01:37 PM)
Включвам се извънредно. Получих следното съобщение: „Докато вие, убитите от своята страна не получите справедливост, тоя народ добро няма да види”. Тълкувайте го както искате. Предадоха ми го с поръката да го предам на вас.

Справедливост...?!!!
Вече не си спомням какво точно означаваше тази дума...?!!!
Как да я получим...?!!!
На каква цена..?!!!
Толкова много въпроси....
PM
Top
TanCron
Публикувано на: 14.5.2007, 21:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 53
Участник # 293
Дата на регистрация: 15-March 06



QUOTE (Елтимир @ May 14 2007, 01:37 PM)
Включвам се извънредно. Получих следното съобщение: „Докато вие, убитите от своята страна не получите справедливост, тоя народ добро няма да види”. Тълкувайте го както искате. Предадоха ми го с поръката да го предам на вас.

Мисля че тук е мястото да попитам - какъв народ сме ние - чия етност, и изобщо какво представляваме? Играем по-свирката на "големите" , правим се на такива и онакива - а реално не се осъзнаваме и определяме като "БУЛГАРИ" - ето това сме ние и като такива трябва да се представяме пред "Еврпа" - това трябва да сме си ние - БУЛАГАРИ!!!
PMEmail PosterICQ
Top
Ник
Публикувано на: 15.5.2007, 14:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Познато!Не знам кой го е писал,но всеки от нас ,който е стигал многократно до инфаркт,заради неразбирането и подигравките на тия,които искаш да защитиш с цената на спокойствието си и дори живота си, е страдал от тази липса на справедливост.Преди време казах на сестра си,че заради такива,като нея,убиват такива,като мен!Не си мислете,че подейства,нищо подобно.Народът ни е отровен и приучен на фалшива ценностна система.Реакциите му не са вече адекватни.Живеем заедно и говорим един и същ език,но не всички сме българи.Оттам идва и неразбирането и липсата на справедливост.Вековете робство и комунизма,като продължение на робството са си казали думата.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 16.5.2007, 20:12
Quote Post













Това кратко, но съдържателно изречение е с фундаментална важност и казва някои неща, споменати в други теми. Начинът, по който е конструирано за мен означава, че хората, предали това на Елтимир са го получили от сила, която да кажем за по-просто, не е точно българска. (най-вероятно посредством символно-образна комуникация). Иначе ще е казано “нашия народ”, вместо страна биха се изразили правителство или власт. Това съобщение се отнася както към хората, предали го на Елтимир, така и към всички, приели тангрианството в сърцето си, в частност участниците във форума.
Какво значи убитите от тази страна обаче и за каква справедливост иде реч? За мен убити е символен израз за репресирани, преследвани, присмивани, а понякога и психически/физически нападани. Справедливост е тангрианството и последователите му да получат признание и най-вече спокойствие от страна на властите, подобно на други държави, където тангрианите могат да упражняват спокойно вярата си, дори с държавно насърчение. А крайната справедливост е когато затворената свастика и свещенния символ IYI са поставени там, където са били винаги през хилядолетията - в кабинета на държавния глава на БЪЛГАРИЯ.
Какво става обаче тук? Малцина знаят, че по това време миналата година български колобър беше жестоко убит. Това е много сериозно предизвикателство и то няма да бъде оставено без последствия. В този форум също има хора, пострадали от държавни репресии. Срещу някои са правени опити да стават доносници, други директно са били психически смачкани до положение да не смеят да пишат тук. Повечето участници са надлежно картотекирани и следени. За атаките срещу Елтимир да не говорим. Палежи, съдебни дела, провокации, заплахи срещу семейството му и разбира се любимото им средство – бича на мизерията. Всеки работодател в Ботевград го е страх да му даде работа, а в момента по същите причини трябваше да си спре и достъпа до интернет и не е тук при нас.
Но как да я получим тази справедливост? Ясно е, че страната (власта) няма и намерение да я даде. А както е записано, и аз съм убеден че е така ,този народ няма да види добро докато не я получим. На никой тук обаче не му е безразлично да гледа как възрастната му учителка рови в кофата за боклук, как мазни цигани изсичат българските гори, как се топим като лански сняг. Сега настъпва незапомнена суша, нещо което колобрите могат да спрат само с един ритуал (в народните предания го наричат пеперуда). Но не го правят - точно по тези причини, защото с наглоста си посегнаха и на тях. Народът не може да бъде сменен, справедливост не може да бъде постигната от тази страна (власт). Какво е решението тогава – ами то се набива в очите ни. А самото изречение, както е записано означава едно – че Тангра ни дава алтернатива и че все някога ще стане. От нас зависи да стане по-бързо. Това е знак, ключът се държи от колобрите, а от нас зависи как да го използваме да отключим с него. Така ги виждам нещата аз.


Top
Bell
Публикувано на: 16.5.2007, 21:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



anti666, може ли да дадеш повече информация за убития колобър?!
PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 16.5.2007, 21:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Стига общи приказаки..!!!! Как и какво зависи от нас...?!!! За последните 10 години съм изсипал милиарди думи и какво...?!!! Запаля огънчето в някой, и жестоката действителност го гаси след мене...!!!! Писна ми...!!!! Искам справедливост и ще намеря нячин да я извоювам...!!!! Ако трябва ще гния в затвора после, но нещо конкретно трябва да се стори....!!!! Трябва да покажем, че гадовете не са неприкосновенни...!!!! Някой трябва да пострада.... Така мисля аз....

П.П. Не искате нова партия...!!! Не искате крайности...!!! Какво искате тогава..?!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.5.2007, 21:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (PARADOX @ May 16 2007, 09:29 PM)
Не искате нова партия...!!! Не искате крайности...!!! Какво искате тогава..?!!!

Ако трябва да искаме нова партия е все едно да играем по правилата на гадовете дето са ги измислили за да ни разделят на партии и да ни противопоставят. Нима по времето на Атила и Аспарух е имало партии, нима Асеневци са основали партия за да изгонят византийците? Нима за Априлската Епопея е тябвало портия?
Никакви партии - основното е да си обособим двата лагера : единия на нас БЪЛГАРИТЕ, другия на враговете ни. Трети вид НЯМА!


Относно крайностите: ние сега живеем в крайност. По голяма крайност от таз мизерия, геноцид, цигански произвол, държавна мафия АЗ НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ. Което не значи че не може да има. Важното е да не го допуснем.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.5.2007, 22:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (georgi_nz @ May 16 2007, 09:55 PM)
QUOTE (PARADOX @ May 16 2007, 09:29 PM)
Не искате нова партия...!!! Не искате крайности...!!! Какво искате тогава..?!!!

Ако трябва да искаме нова партия е все едно да играем по правилата на гадовете дето са ги измислили за да ни разделят на партии и да ни противопоставят. Нима по времето на Атила и Аспарух е имало партии, нима Асеневци са основали партия за да изгонят византийците? Нима за Априлската Епопея е тябвало портия?
Никакви партии - основното е да си обособим двата лагера : единия на нас БЪЛГАРИТЕ, другия на враговете ни. Трети вид НЯМА!


Относно крайностите: ние сега живеем в крайност. По голяма крайност от таз мизерия, геноцид, цигански произвол, държавна мафия АЗ НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ. Което не значи че не може да има. Важното е да не го допуснем.

Аз напълно споделям мнението на Георги.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.5.2007, 22:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Сега настъпва незапомнена суша, нещо което колобрите могат да спрат само с един ритуал (в народните предания го наричат пеперуда). Но не го правят - точно по тези причини, защото с наглоста си посегнаха и на тях."

---------------------------------------------------
Аз съм на мнение, че не трябва да се правят никакви ритуали за дъжд, по-скоро ритуали за суша, за да се удари по икономиката и да се разклати комунистическата система. Аз за моите посеви вода ще намеря, но трябва да се удари икономиката на тези, които гласуват за комунистите, за да им се опразни корема и да почнат да се замислят малко. Природата ни предупреждава. Нека ползваме нейната подкрепа.
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Публикувано на: 16.5.2007, 22:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Икогато всичко изсъхне хубаво... Една мощна гръмотевична буря без дъжд... Над цяла България.......
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.5.2007, 22:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Jordan_13 @ May 16 2007, 10:10 PM)
Аз съм на мнение, че не трябва да се правят никакви ритуали за дъжд, по-скоро ритуали за суша, за да се удари по икономиката и да се разклати комунистическата система. Аз за моите посеви вода ще намеря, но трябва да се удари икономиката на тези, които гласуват за комунистите, за да им се опразни корема и да почнат да се замислят малко. Природата ни предупреждава. Нека ползваме нейната подкрепа.

Някога е било нужно по 300 кила зърно на човек за да се преживее годината без гладуване. ( 300 кила по 20ст/кг. = 60 лева) . Тъй че сушата дето е сега не е пробем за обикновените хора. Проблем е за алчните дето нямат засищане никога.
Човек се нуждае от много малко за да съществува, но съвремената култура го е извратила да живее в перверзно разточителство. Затова сме на тоз хал.
Изсякоха ни горите : първо циганина Костов(Тангра да го убие скоро!), после цареподобието Шимон Кобургота , а сега Д(п)С изнася с фериботите за Гърция.
Затоа е сушата. И по голяма ще става. Но нека това бъде за отрезняване на българите! Нека става все по тежко за да се осъзнаят от къде идва всичко това за обикновения човек. Нека прогледне и потърси истината. Иначе агонията би продължила безкрайно( докато има българи поне).
ЛЕКАРСТВОТО винаги е неприятно и изцелението идва след болката.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Дари
Публикувано на: 16.5.2007, 22:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (georgi_nz @ May 16 2007, 10:34 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ May 16 2007, 10:10 PM)
Аз съм на мнение, че не трябва да се правят никакви ритуали за дъжд, по-скоро ритуали за суша, за да се удари по икономиката и да се разклати комунистическата система. Аз за моите посеви вода ще намеря, но трябва да се удари икономиката на тези, които гласуват за комунистите, за да им се опразни корема и да почнат да се замислят малко. Природата ни предупреждава. Нека ползваме нейната подкрепа.

Някога е било нужно по 300 кила зърно на човек за да се преживее годината без гладуване. ( 300 кила по 20ст/кг. = 60 лева) . Тъй че сушата дето е сега не е пробем за обикновените хора. Проблем е за алчните дето нямат засищане никога.
Човек се нуждае от много малко за да съществува, но съвремената култура го е извратила да живее в перверзно разточителство. Затова сме на тоз хал.
Изсякоха ни горите : първо циганина Костов(Тангра да го убие скоро!), после цареподобието Шимон Кобургота , а сега Д(п)С изнася с фериботите за Гърция.
Затоа е сушата. И по голяма ще става. Но нека това бъде за отрезняване на българите! Нека става все по тежко за да се осъзнаят от къде идва всичко това за обикновения човек. Нека прогледне и потърси истината. Иначе агонията би продължила безкрайно( докато има българи поне).

Воинът знае, че чака и какво чака; а докато чака, той не иска нищо, затова и най-малкото нещо, което получи, е повече от това, което той може да вземе. Ако има нужда да яде, той намира начин, понеже не е гладен; ако нещо нарани тялото му, той намира начин да го възпре, защото не го боли. Когато човек е гладен и го боли, това означава, че не е воин; и силите на глада и болката му ще го унищожат.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.5.2007, 22:49
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (georgi_nz @ May 16 2007, 10:34 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ May 16 2007, 10:10 PM)
Аз съм на мнение, че не трябва да се правят никакви ритуали за дъжд, по-скоро ритуали за суша, за да се удари по икономиката и да се разклати комунистическата система. Аз за моите посеви вода ще намеря, но трябва да се удари икономиката на тези, които гласуват за комунистите, за да им се опразни корема и да почнат да се замислят малко. Природата ни предупреждава. Нека ползваме нейната подкрепа.

Някога е било нужно по 300 кила зърно на човек за да се преживее годината без гладуване. ( 300 кила по 20ст/кг. = 60 лева) . Тъй че сушата дето е сега не е пробем за обикновените хора. Проблем е за алчните дето нямат засищане никога.
Човек се нуждае от много малко за да съществува, но съвремената култура го е извратила да живее в перверзно разточителство. Затова сме на тоз хал.
Изсякоха ни горите : първо циганина Костов(Тангра да го убие скоро!), после цареподобието Шимон Кобургота , а сега Д(п)С изнася с фериботите за Гърция.
Затоа е сушата. И по голяма ще става. Но нека това бъде за отрезняване на българите! Нека става все по тежко за да се осъзнаят от къде идва всичко това за обикновения човек. Нека прогледне и потърси истината. Иначе агонията би продължила безкрайно( докато има българи поне).

То мангалето Костов направо палеше горите. Те не си играеха и да ги секат. Още си спомням покъртителното огнено унищожение на горите край пътя за връх Персенк. Всичко беше в черно. Именно свръхматериализма и консумизма е сатанинския бич. Искали да имат апартамент за 100 000 лева, кола, еди какво си, еди що си. Една хубава суша, ще изсуши и консумизма и свръхматериализма в мозьците им. Ама те си мислят, че в "Метро" или в "Била" все ще има. Ще има, ама до време.
Време е ние да призовем Природата на помощ срещу демоните.
PMEmail Poster
Top
PARADOX
Публикувано на: 16.5.2007, 23:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Защо нямаме армия, като хората..?!!!
Офицери с чуство за дълг...!!! Истински патриоти...!!!
Колко лесно щяха да станат нещата тогава......
Псуваме Турция, но армията им е на място...!!!
А някоий от техните е кривнал от правия път, я генералите са опразнили казармите....
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020